Zobacz więcej ofert pracy

Fullstack Developer (C# + JavaScript)

TeamQuest
Katowice
praca stacjonarna
2138 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie ochrony danych i informatyki śledczej, którego rozwiązania znalazły zastosowanie, m.in. w NATO i zostały nagrodzone przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, szukamy do jedynego Centrum Rozwoju Oprogramowania w Europie, w którym powstają kluczowe narzędzia wykorzystywane przez ponad 40 biur firmy zlokalizowanych w 19 krajach, osoby na stanowsko:
MIASTO Katowice
Nr ref.: 28880#18050002
Zakres obowiązków:
  • Udział w tworzeniu oprogramowania na podstawie którego świadczone będą usługi związane z przetwarzaniem dużej ilości informacji na potrzeby sektora prawnego
Wymagania:
  • 2-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C# (5), w szczególności w zakresie tworzenia komponentów po stronie serwera
  • Znajomość JavaScript
  • Doświadczenie z Angular 2/4/5 lub React lub JQuery
  • Nastawienie na potrzeby Klientów i ciągłe ulepszenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Komunikatywność

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie z technologiami:
    • T-SQL, GIT, VSTS
    • Protractor, Jasmine, Selenium
    • PrimeNG
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Praca na najnowszych technologiach, w tym między innymi w:
    • .NET Core
    • VSTS
    • Angular 5
  • Pracę w zwinnej metodologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długofalową, stałą współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na laptopie z minimum 2 monitorami
  • Pracę z Klientem Wewnętrznym
  • Brak korowych godzin rozpoczęcia pracy
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Parking pod biurem
  • Inicjatywy wewnętrzne, takie jak:
    • Program mentorski
    • Warsztaty dostosowane do zainteresowań
  • Wyjścia/wyjazdy integracyjne, w tym również zagraniczne
  • Szkolenia, w tym również zagraniczne
  • "Słodkie Poniedziałki"
  • Firmowe lunche w każdy czwartek
  • Bardzo dobrą kawę
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118