Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Galwanizer / Chemik

Hurt & Detal Selling Sp.z o.o.

Somianka

120 dni temu

Ogłoszenie numer: 2305829, z dnia 2019-02-26

HURT & DETAL SELLING SP. Z O.O. (Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych; Obróbka metali i nakładanie powłok na metale).

Miejsce pracy: mazowieckie / Somianka

Opis stanowiska

Pracownik do zakładu galwanicznego/linii galwanicznej.

Wymagania

  • znajomość procesów galwanicznych (oksydacja srebra; złocenie srebra, selektywne złocenie srebra; znajomość i doświadczenie w pracy z kwasami: siarkowy, azotowy, solny,...)
  • znajomość procesów reakcji chemicznych niezbędnych do realizacji w.w. procesów
  • znajomość rynku oraz wybór dostawców odczynników chemicznych
  • wykonanie prac praktycznych bezpośrednio na linii galwanicznej

Cechy osobiste: odpowiedzialność, punktualność, precyzyjność, stosowanie zasad bezpieczeństwa przy wykonaniu prac, chęć nauczania się oraz uczenia innych, chęć rozwijania się.

Oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (jednozmianowy system pracy),
  • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN

Poznaj stanowisko: Galwanizer

Galwanizowanie to elektrolityczne pokrywanie powierzchni metalowych warstwami ochronnymi, mającymi też niekiedy znaczenie estetyczne – chromem, miedzią, brązem, etc. Galwanizowanie ma z założenia na celu zakonserwowanie powierzchni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, lecz praktyce można także przytoczyć przykład chromowania karoseryjnych części samochodowych – zabieg typowo dekoracyjny. Galwanizer zanurza ...
Galwanizer Praca Galwanizer

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (61)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (263)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (815)
Tarnów (75)
Nowy Sącz (91)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (190)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (84)