Zobacz więcej ofert pracy

Galwanizer / Chemik

Mennica XXI wieku Sp. z o.o.
Somianka
praca stacjonarna
rekrutacja online
1208 dni temu

Ogłoszenie numer: 4113069, z dnia 2021-01-16

Miejsce pracy: Somianka

Opis stanowiska

  • wykonywanie procesów galwanicznych (oksydacja / złocenie srebra, selektywne złocenie srebra; praca z kwasami)
  • dobór konfiguracji sprzętu laboratoryjnego i oprzyrządowania wymaganego do testów, badań lub kontroli procesu
  • wykonywanie testów i analiz kąpieli galwanicznych oraz dokumentowanie wyników
  • wykonywanie pomiarów grubości powłoki galwanicznej oraz dokumentowanie wyników
  • ocenę wizualną powłoki, kontrola jakości po procesach galwanicznych
  • współpraca z dostawcami odczynników chemicznych
  • przeprowadzanie kontroli wejściowej materiału
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • obsługę urządzeń załadunku i rozładunku materiałów
  • nadzór nad stanami zbiorników i kontenerów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w przygotowywaniu odczynników chemicznych, lub w posługiwaniu się materiałami trawiącymi min. 3 lata.
  • średniego wykształcenia technicznego/chemicznego lub ukończenia szkoły zawodowej w specjalności związanej z obróbką metali
  • podstawowej wiedzy technicznej/chemicznej
  • wiedza w zakresie materiałoznawstwa i rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • zaangażowania i sumienności w wypełnianiu powierzonych obowiązków
  • efektywnej pracy w zespole, dokładności, rzetelności

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • praca jednozmianowa w godzinach 8 - 16
  • możliwość pracy w weekendy

Wynagrodzenie

Od 5000 PLN