Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Global Monitoring - IT DevOps Engineer

ING Tech Poland

Katowice

6 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/OD/LSA/MA/AJ10887
Szukamy Ciebie jeśli:

Szukamy entuzjastycznie nastawionych inżynierów DevOps ze znajomością zagadnień dotyczących infrastruktury IT, w szczególności związanych z rozwojem monitoringu dostępności i wydajności. Zatrudnieni inżynierowi będę pracować w międzynarodowych zespołach i tworzyć zautomatyzowane i kompleksowe usługi monitoringu infrastruktury IT i aplikacji.

  • Posiadasz wiedzę na temat zasad inżynierii oprogramowania i informatyki w zakresie monitorowanie infrastruktury IT i aplikacjach,
  • Jesteś absolwentem wyższej uczelni technicznej,
  • Znasz co najmniej 2 z poniższych języków programowania i technologii: Python, R, Ansible, Java, Golang, (T)SQL, Powershell, C#, SSIS, Kubernetes, ELK, Redis, Marvel,
  • Posiadasz co najmniej 1 z poniższych umiejętności:
    • kodowanie – tworzenie modułów aplikacji,
    • posiadasz umiejętności testowania funkcjonalności i wydajności– doświadczenie w udziału w projektach programistycznych zawierających wymagania wydajnościowe,
    • „security and risk” – podstawowa wiedza z zakresu kodowania,
    • testowanie – posiadasz doświadczenie w zintegrowanych testowaniu,
    • kontrola wersji - posiadasz doświadczenie z stosowaniu „life cycle managment” (np. GitLab)
    • „life cycle managment” - posiadasz doświadczenie w instalowaniu zmian i poprawek w oprogramowaniu, infrastrukturze IT, systemach operacyjnych i middleware,
  • Posiadasz umiejętności techniczne/analityczne - podstawowe umiejętności co najmniej 2 z poniższych technologii SQL Server, ASP.Net, JSON, Power BI, Omnibus/Netcool, Prometheus, op5, Nagios, Grafana, Grafit, Logstash, Sztuczna inteligencja(AI), Statystyka, Docker, Hadoop/Spark, Kafka/Flink, Apache Atlas, OpenShift
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w pracy w Agile/SCRUM,
  • Za umiejętności w zakresie research & development w obszarze monitoringu dostępności i wydajności dla: Wykrywanie metryk monitoringu w oparciu o infrastrukturę IT i logi, przetwarzanie zdarzeń monitoringu, tworzenie alertów, itd.
  • Znajomość narzędzi monitorujących nowej generacji,
  •  Kreatywność w dostarczaniu w pełni samoobsługowych rozwiązań dla każdej usługi monitorowania - Doświadczenie programistyczne w projektach w zakresie monitoringu dostępności,
  • Doświadczenie w monitoringu bieżącym dostęoności i wydajności,
  • Administrujesz jedną z aplikacji Prometheus, Netcool/Omnibus, SCOM, ELK
Jak pracujemy

W ING chcemy dawać ludziom możliwość bycia o krok do przodu w życiu i w biznesie. Celem ING TECH Poland, IT Operations Tribe i usług tech/infra jest dostarczanie globalnych samoobsługowych platform infrastruktury IT, które umożliwią bankowi zjednoczenie i działanie jako całość.

Naszym celem jest oferowanie monitorowania dostępności, aby usługi ING były dostępne w 100%.

Staramy się wyprzedzać konkurencję i dostarczać najwyższą wartość dla naszych klientów na całym świecie.

W ING Tech Polska pracujemy według Agile, w oparciu o framework Scrum i Kanban. Jesteśmy organizacją prowadzącą swoją działalność w oparciu o zaufanie do ludzi, z którymi współpracujemy. Podstawą naszej organizacji są małe jednostki zwane squadami, które mają własną wizję produktów, dużą autonomię oraz wspólną wiedzę i doświadczenie. Na tej podstawie pokonują wyzwania i wspólnie wypracowują zwinne i elastyczne rozwiązania.

Dlatego szukamy niesamowitego inżyniera! Jesteś gotowy? Przyłącz się do nas!

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00-16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
25%- Wdrażanie polityki bezpieczeństwa ING do aplikacji
25%- Badania i rozwój metod, narzędzi i zastosowań w zakresie monitorowania
25%- Współpraca w ramach międzynarodowych operacji IT
25%- Zarządzanie cyklem życia aplikacji monitorujących i administracji

Pozostałe wymagania
  • Dobra znajomość języka angielskiego ( na poziomie co najmniej B2),
  • Bardzo dobre umiejętności pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, dotrzymywanie zobowiązań,
  • Motywacja i chęć do rozwoju w obszarze IT,
  • Zaangażowanie i otwartość na zmiany
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

1 EtapAplikacja
2 EtapRozmowa telefoniczna
3 EtapSpotkanie