Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główna księgowa / Główny księgowy

Klient portalu Praca.pl

Błonie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2209659, z dnia 2018-12-12

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Nr Ref.: GK

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem pełnej księgowości spółki zgodnie z polskimi i grupowymi standardami
  • Kontrola prawidłowości operacji finansowo – księgowych ujmowanych w księgach
  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych
  • Terminowe sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE) i raportowania statutowego (GUS, NBP)
  • Zarządzanie procedurami wewnętrznymi i cenami transferowymi
  • Współpraca z bankami, audytorami, urzędami
  • Wsparcie w zarządzaniu płynnością firmy i ryzykiem kursowym
  • Testowanie i rozwój systemu księgowego oraz wsparcie systemów z nim powiązanych
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowym

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość), certyfikat MF
  • Bardzo dobra znajomość SAP i zagadnień gospodarki magazynowej jako warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/handlowej
  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym
  • Doświadczenie w zakresie wdrażania systemów księgowych będzie dodatkowym atutem
Preferowane cechy osobowościowe:
  • Zaawansowane zdolności organizacyjne, samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolności komunikacyjne i otwartość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu odpowiedzialności

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać w ciągu 10 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Praca Główny Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1936)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)