Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Główna Księgowa/ Główny Księgowy

4Cargo sp.zo.o
Katowice
praca stacjonarna
5717 dni temu

Ogłoszenie numer: 50601, z dnia 2008-09-26

4CARGO Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest firmą specjalizującą się w transporcie międzynarodowym i krajowym w zakresie przewozu samochodów osobowych i dostawczych.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: GK/001

Opis stanowiska

• prowadzenie całości zagadnień księgowych firmy macierzystej i spółek zależnych • przygotowywanie rozliczeń, deklaracji (m.in. CIT, VAT) • kontakty z zewnętrznymi instytucjami (US, ZUS, banki, itp.), współpraca z audytorami • przygotowywanie kwartalnych sprawozdań finansowych

Wymagania

• co najmniej 2 lata pracy na zbliżonym stanowisku • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości • znajomość pakietu MS Office (szczególnie: Excel) • samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność • odpowiedzialność, dokładność i rzetelność • dodatkowymi atutami mogą być licencja Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg, znajomość MSR oraz systemu księgowego Symfonia

Oferujemy

• praca w firmie o uznanej pozycji na rynku • samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju zawodowego • atrakcyjne wynagrodzenie • bardzo dobre warunki zatrudnienia • unikalna kultura pracy w młodym zespole, uczciwości i partnerskich relacjach