Główny Architekt IT (Cyfrowe Środowisko Pracy)

Orange Polska S.A.

Kielce

13 dni temu

Team Kielce

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • udział w tworzeniu rozwiązań IT opartych na technologii Microsoft i OpenSource
  • utrzymanie i rozwój Cyfrowego Środowiska Pracy oraz funkcjonujących systemów zarządzania tym środowiskiem
  • tworzenie strategii technologicznej w zakresie Cyfrowego Środowiska Pracy, definiowanie wytycznych architektonicznych, projektowanie rozwoju infrastruktury lekkiej
  • obsługa procesu Problem i Change Management dla Cyfrowego Środowiska Pracy (ekspert merytoryczny, inicjator zmian)
  • automatyzacja procesów utrzymaniowych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora lub Architekta
  • potrafisz projektować rozwiązania wsparcia i automatyzacji procesów dostarczania, utrzymania i zarządzania standardowym środowiskiem stacji roboczych
  • masz doświadczenie w realizacji dużych projektów wdrożeniowych
  • znasz systemy Microsoft Windows, Windows Server (Active Directory) oraz pakiet Office
  • znasz systemy zarządzania stacjami roboczymi (WSUS, SCCM, Intune itp)
  • masz wiedzę z zakresu budowy i konfiguracji oraz bezpieczeństwa sprzętu klasy PC
  • masz wiedzę na temat usług sieciowych, urządzeń sieci LAN, WAN
  • znasz języki programowania (np. C, VB), umiesz pisać skrypty powershell, batch, SQL
  • znajomość  systemów Linux będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Widoczne efekty
  • Kartę sportową bez limitów
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj stanowisko: Inżynier Systemu
Inżynier systemów zajmuje się opracowywaniem nowych systemów i sieci informatycznych oraz późniejszym wrażeniem tych rozwiązań u klientów, a także administracją nimi oraz instalacją i modyfikacją baz danych. W zakres obowiązków wchodzi również diagnostyka ewentualnych problemów oraz stałe wsparcie techniczne dla podmiotów korzystających z opracowanych rozwiązań. Osoby na tym stanowisku ...
Praca Inżynier Systemu