Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Pszczyna
Główny Księgowy/Księgowa

Zett Kancelaria Podatkowa Sp. Z o.o.
Pszczyna
8 000 - 14 000 zł brutto/mies.
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
416 dni temu

Ogłoszenie numer: 8201082, z dnia 2023-04-26

Jesteśmy największym biurem rachunkowym w powiecie pszczyńskim oraz czwartym pod względem wielkości w całym województwie śląskim. Obsługujemy miesięcznie ponad 500 Klientów, wśród których są gospodarstwa rolne, ogrodnicze oraz zarówno mikro, mali i średni przedsiębiorcy, a także duże przedsiębiorstwa zatrudniające ponad 400 pracowników.

Nasz zespół ponad dwudziestu pięciu specjalistów z zakresu uproszczonej księgowości, ksiąg rachunkowych, naliczania wynagrodzeń oraz prowadzenia dokumentacji pracowniczej. Wśród naszych pracowników zatrudniamy trójkę osób z certyfikatem MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz dwóch doradców podatkowych z 30-letnim doświadczeniem zawodowym- dzięki czemu na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach podatkowych i dostosowujemy nasze działania do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości biznesowej.

Miejsce pracy: Pszczyna

Opis stanowiska

samodzielne prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

obsługa badania bilansu, przygotowywanie danych dla Biegłego Rewidneta,

sporządzanie sprawozdań finansowych i podatkowych, deklaracji podatkowych, raportów dla NBP, US oraz innych podmiotów,

kontakt z Klientem,

Wymagania

znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania,

doświadczenie w księgowaniu podmiotów podlegających badaniu bilansu,

minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych,

bardzo dobra znajomość programu excell,

doświadczenie w obsłudze Klienta,

zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność

dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia,

Oferujemy

  1. Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  2. możliwość rozwoju (szkolenia),

  3. wsparcie merytoryczne dorady podatkowego w trudnych sytuacjach,

  4. możliwość pracy zdalnej w uzasadnionych sytuacjach oraz wyposażenie w niezbędny sprzęt,

  5. parking oraz pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku,