Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Sprawiedliwości w Warszawie
Warszawa
specjalista (mid)
praca stacjonarna
45 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 135063

Warunki pracy

- praca przy komputerze pow. 4 godzin dziennie,

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- nietypowe godziny pracy (w tym dyżury),

- praca pod presją czasu,

- budynek dostosowany architektonicznie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • ma następujące zadania:
  • Współtworzy strategię komunikacji oraz inicjuje działania z zakresu realizacji polityki informacyjnej Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Przygotowuje członków Kierownictwa do występów publicznych zarówno pod względem merytorycznym, jak i wizerunkowym, w tym opracowuje zestawienia tematów dnia, przedstawia projekty wystąpień, doradza Kierownictwu MS w zakresie komunikowania efektów prac podejmowanych przez resort sprawiedliwości.
  • Opracowuje podsumowania wydarzeń dnia we współpracy z Rzecznikiem Prasowym Ministra Sprawiedliwości oraz innymi osobami prowadzącymi monitoring mediów, w szczególności w zakresie informacji dotyczących Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Utrzymuje stały kontakt z poszczególnymi członkami Kierownictwa MS, w celu ustalenia potrzeb każdego z nich w zakresie niezbędnych informacji medialnych oraz przygotowania i przedstawienia ich Kierownictwu.
  • Opracowuje i zamieszcza komunikaty na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości, dotyczące działalności resortu sprawiedliwości.
  • Przygotowuje odpowiedzi na zapytania dziennikarskie.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia dziennikarskiego lub pracy na stanowisku do spraw PR (public relations)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość zasad funkcjonowania i zadań resortu sprawiedliwości, również na arenie międzynarodowej
  • Znajomość ustawy Prawo prasowe
  • Umiejętność redagowania informacji
  • Zorientowanie na osiąganie celów, doskonalenie zawodowe, identyfikacja z misją urzędu, pozytywne podejście do klienta, otwartość na zmiany, asertywność, radzenie sobie z presją, komunikatywność
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe