Grafik DTP - Flexo

CheMeS Sp. z o.o.

Sady

11 dni temu

Jesteśmy liderem na rynku usług poligraficznych w Polsce. Dzięki najwyższej jakości oferowanych wyrobów, szerokiej gamie produktów, dużej elastyczności oraz kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych
systematycznie umacniamy naszą pozycję na rynku polskim i europejskim. Należymy do grupy Prime Label
Investment Company, z którą realizujemy plan – dalszy rozwój firmy i jej pracowników. Dlatego szukamy
osoby, która wsparłaby nasz zespół na stanowisku:

Miejsce pracy: Sady
Zadania:
  • Sprawdzanie jakości materiałów wejściowych
  • Przygotowanie plików zgodnie ze specyfikacją
  • Korekta tonalna ilustracji
  • Kontrola plików graficznych
  • Przygotowywanie impozycji zaakceptowanych projektów
  • Bieżąca współpraca z Działem Handlowym oraz Produkcją
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, wskazane techniczne
  • Biegła znajomość programów: Adobe Illustrator, Photoshop
  • Dokładność i precyzja w działaniu
  • Sumienność i rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w drukarni
  • Znajomość technologii flexodruku bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrożeniowe, branżowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy i udziału w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię kwartalną
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez przycisk

jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Poznaj

CheMeS M. Szperliński Sp. z .o. o.

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik