Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik Komputerowy

KLEEN-TEX POLSKA SP Z O.O.

Suchedniów

5 dni temu

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Suchedniów

Nr Ref.: KO/AK

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie projektów zgodnych z zapotrzebowaniem Klientów,
  • Dokonywanie zmian projektów otrzymanych od Klientów,
  • Wprowadzanie projektów do systemu produkcyjnego,
  • Zarządzanie projektami,
  • Współpraca intercompany.

Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Praktyczna znajomość programu Corel Draw,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość MS Office,
  • Dobra organizacja pracy, skuteczność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Świadczenia socjalne,
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

lub

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

Dział Kadr i Płac

ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kleen-Tex Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Suchedniów 26-130 ,ul. Fabryczna 5/12;
2) W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Pani/Pana danych, proszę nie wahać się skontaktować z osoba odpowiedzialną za dane osobowe pod adresem: dpo@kleen-tex.eu.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust 1 lit. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Kleen-Tex Polska Sp. z o. o.
5) Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy.
7) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale w razie niepodania danych osobowych, proces rekrutacyjny może nie zostać rozpoczęty.
8) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
9) Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.;

Poznaj

Kleen-Tex – jeden z największych producentów mat na świecie – powstał w 1967 w amerykańskim mieście LaGrange, GA. Już 3 lata później uruchomiono pierwszą produkcję wycieraczek na podłożu gumowym z możliwością ich prania, co dało początek ogólnoświatowemu sukcesowi firmy. Dziś Kleen-Tex znaleźć można w 3 europejskich lokalizacjach: siedzibę w Kufstein (Austria), największą fabrykę swoich mat w Suchedniowie (Polska) oraz oddział w Bolton (Wielka Brytania). Ponadto firma posiada swoje dywizje w Japonii, Tajlandii, Południowej Afryce i Brazylii.

Głównym celem Kleen-Tex, od samego początku istnienia firmy, było dostarczanie mat pralniom oraz dystrybutorom akcesoriów czyszczących i pielęgnacyjnych. Postawiono na właściwy portfel produktów, spełniających wysokie wymagania jakościowe i trwałościowe. Obecnie, po kilkudziesięcioletnich doświadczeniach w połączeniu z duchem innowacyjności, dbałością o detale i niezawodną obsługą, firma posiada szeroką ofertę mat spełniających przeróżne potrzeby klientów. I to nie tylko klientów pralnianych, czy włókienniczych, ale i odbiorców prywatnych oraz wszystkich tych, którzy chcą przekonać się o zaletach posiadania mat.

Fakt, że Kleen-Tex produkuje wyłącznie w Europie jest czymś, z czego jesteśmy dumni. Również nasi klienci i dostawcy czerpią z tego tytułu korzyści, bowiem ogólnoeuropejskie, strategiczne pozycjonowanie i segmentacja rynku pozwalają na zacieśnianie kontaktów biznesowych. Bliskość kooperantów i lepsza komunikacja to szybsze, bardziej elastyczne działania oraz skrócenie czasu produkcji i dostaw. Dodatkowo, będąc producentem dokładnie wiemy, jakie materiały i o jakich parametrach stosujemy podczas produkcji. Dzięki temu możemy precyzyjnie określić właściwości gotowego produktu i zapewnić stosowne certyfikaty, znaki jakości oraz gwarancję.

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest KLEEN-TEX POLSKA SP Z O.O..