Grafik Komputerowy

INTERSPORT Polska S.A.

Cholerzyn

1 dzień temu

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY

Miejsce pracy: Cholerzyn

Twoje zadania:

Opracowywanie koncepcji graficznych na potrzeby kampanii reklamowych i promocji /key visuale/. Realizacja projektów graficznych wspierająca komunikację marki oraz promocje sprzedażowe /Digital, Social Media, BTL/. Przygotowanie materiałów graficznych do druku. Tworzenie animacji video na potrzeby mediów społecznościowych.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku /minimum 2 lata/
  • dobra znajomość programów graficznych w szczególności Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign;
  • praktyczna znajomość zasad DTP
  • kreatywność i pomysłowość w realizacji projektów
  • znajomość bieżących trendów i dobrych praktyk w grafice
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • portfolio z wykonanymi samodzielnie pracami

Nasze oferta:

  • dowolna forma zatrudnienia.
  • stabilność zatrudnienia, elastyczny czas pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki.

Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Poznaj

Spółka jest liderem wśród sieci sklepów sportowych w Polsce, posiadającym obecnie 30 salonów zlokalizowanych w 18 największych miastach Polski.

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik