Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Grafik

AUDIT Doradztwo Personalne

Zielona Góra

9 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko

Grafik
Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kreacja i przygotowanie materiałów do druku (foldery, broszury, katalogi, ulotki, wizytówki)
  • Projektowanie materiałów na potrzeby działań marketingu internetowego
  • Współpraca przy tworzeniu i rozbudowie firmowych stron www
  • Przygotowywanie materiałów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Obróbka foto/video
  • Realizacja i montaż filmów instruktażowych

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie  na stanowisku grafika/grafika kreatywnego
  • Własna działalność/freelancer jako grafik
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, inDesign, Ilustrator, After Effects, Premiere)
  • Poczucie estetyki
  • Znajomość trendów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Grafik

Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Grafik Praca Grafik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AUDIT Doradztwo Personalne.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (75)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (199)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2262)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (78)