Grafik

PPHU MARBO Bożena i Marek Ulikowscy

Starachowice

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2649888, z dnia 2019-09-16

Firma Marbo-Sport to czołowy producent sprzętu do siłowni w Polsce.
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży fitness, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie produkcji pozwoliły nam zbudować firmę o ogólnoświatowym zasięgu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Starachowice

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • obróbkę graficzną zdjęć i renderów
  • przygotowywanie prezentacji produktów w formie graficznej
  • nadzór nad sesjami zdjęciowymi i filmowymi produktów

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • kreatywności
  • i jeszcze raz... kreatywności
  • doskonałej obsługi programów graficznych
  • umiejętności fotograficzne będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • kartę do klubu fitness
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Prosimy o przesyłanie w załączniku portfolio prac.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

  • Administratorem danych osobowych jest PPHU MARBO SC, z siedzibą 27-200 Starachowice ul. Boczna 41;
  • We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych można się kontaktować z Administratorem Danych Osobowych – ado(at)marbo-sport.pl,
  • Dane osobowe są przetwarzane w związku ze złożoną ofertą dotyczącą naboru na wolne stanowisko pracy;
  • Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa;
  • Dane osobowe będą przechowywane przez okres 30 dni w przypadku nieprzyjęcia kandydata do pracy albo w przypadku zatrudnienia przez okres 10 lat po ustaniu zatrudnienia;
  • Osoba przekazująca swoje dane ma prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
  • Osoba przekazująca swoje dane ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych osobowych;
  • Osoba przekazująca swoje dane ma prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • Podanie powyższych danych jest wymogiem ustawowym, brak lub podanie niepełnych danych może być podstawą do odrzucenia oferty;
  • Zakład nie przewiduje wykorzystania danych w celach innych niż w związku z naborem lub zatrudnieniem.

Poznaj

P.P.H.U. "MARBO" S.C. Bożena Ulikowska, Michał Ulikowski

Firma Marbo-Sport to czołowy producent sprzętu do siłowni w Polsce. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży fitness, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie produkcji pozwoliły nam zbudować firmę o ogólnoświatowym zasięgu.
Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik