Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Graphic Designer
Party Pal Sp. z o.o.
Wola Mrokowska
specjalista (mid)
umowa o pracę / kontrakt B2B
74 dni temu
Miejsce pracy: Wola Mrokowska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firma produkującą balony i akcesoria imprezowe - jeden z liderów w swojej branży.

Szukamy talentów, pasjonatów, kreatywnych osobowości z dużymi ambicjami w tworzeniu globalnej marki. Stawiamy na charakter i pasję!

Opis stanowiska:
  • Projekty opakowań oraz materiałów reklamowych
Oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości programów graficznych (rodzina Adobe)
  • Umiejętność projektowania opakowań
  • Umiejętność tworzenia księgi znaku oraz kształtowanie tożsamości marki
  • Umiejętności efektywnego gospodarowania czasem
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wiedzy z zakresu DTP
  • Fajnej kreski, zdolności plastycznych
  • Kreatywności
  • Samodzielności
  • Terminowości
  • Rzetelności
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Tworzenie animacji 2D (Adobe After Effects)
  • Modelowanie i animacja 3D (Blender)
  • Praca z aparatem i kamerą
  • Montaż wideo
  • Wiedza z zakresu web design
  • Doświadczenie w tworzeniu grafik do mediów społecznościowych
Informacje dodatkowe:
  • Prosimy o załączenie swojego portfolio - warunek obowiązkowy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontraktu b2b