Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Handlowców – specjalistów ze znajomością rynku instalacji niskoprądowych

TRIAS S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4686 dni temu

Jesteśmy liderem we wdrażaniu technologii diodowych LED oraz innych instalacji multimedialnych służących do emisji obrazu i dźwięku. Oferujemy przygotowanie inwestycji począwszy od etapu projektowania rozwiązania poprzez wykonanie instalacji, skończywszy na obsłudze serwisowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: AV/1/06/11/W

Zadania:
  • opracowywanie analiz rynku, raportów i prezentacji
  • kontynuowanie rozpoczętych rozmów handlowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój biznesu w zakresie stałych instalacji AVL (audio/video/light) oraz innych instalacji niskoprądowych
  • budowanie i utrzymywanie trwałych, długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych i ich prezentacja u klienta
  • współtworzenie budżetów/kosztorysów pod pozyskiwane projekty
  • negocjowanie kontraktów
  • monitorowanie realizacji projektów
Oczekujemy:
  • wykształcenia min. średniego.
  • doświadczenia we współpracy z klientami biznesowymi i sektorem publicznym - warunek konieczny
  • doświadczenia handlowe min 2 lata
  • umiejętności zarządzania projektami
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomości branży sportowej, muzealnej, medycznej teatralnej lub reklamowej/ ogólnie AVL
  • wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji
  • komunikatywności, kreatywności i systematyczności
  • biegłej obsługi komputera (MS Office)
  • posiadania czynnego prawa jazdy kat. B
Zapewniamy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się organizacji,
  • pakiet szkoleń produktowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników

Zapraszamy na
www.trias.pl
www.digiservice.pl
www.gig.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty