Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Handlowiec - branża motoryzacyjna

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Częstochowa

7 dni temu

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Częstochowa
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowych
  • Doradztwo techniczne
  • Sporządzanie ofert dla klientów
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Identyfikacja potrzeb zakupowych Oddziału
  • Przygotowywanie zamówień od dostawców
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie (mechaniczne lub samochodowe)
  • Znajomość podstaw motoryzacji najlepiej w sektorze samochodów ciężarowych
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowe zainteresowanie motoryzacją
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec