Najnowsze oferty pracy

  • Account Manager

    Portal Praca.pl   Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18 (przy metrze Kabaty)    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA: Monitorowanie rynku i konkurencji oraz podejmowanie aktywności w oparciu o segmentację klientów; Pozyskiwanie nowych klientów, badanie potrzeb i proponowanie rozwiązań; Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji; Ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów i...
Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec / Kupiec roślin

RIM Kowalczyk Sp.J.
Janki
4 920 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
925 dni temu

Ogłoszenie numer: 5737410, z dnia 2021-10-25

www.rimkowalczyk.pl

Miejsce pracy: Janki

Opis stanowiska

  • internetowy zakup roślin na giełdach holenderskich (w siedzibie firmy w Jankach)
  • sprzedaż produktów firmy (około 1000 referencji)
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w handlu zwłaszcza we współpracy z sieciami handlowymi
  • skoncentrowanie na pracy, dyspozycyjność
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B. (gotowość do wyjazdów służbowych)
  • znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • możliwość rozwoju w strukturach Firmy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wysokie zarobki (od 4000 zł netto / "na rękę")
  • duża samodzielność w działaniu
  • praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze