Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
HANDLOWIEC/PRODUCT MANAGER

Zakłady Metalurgiczne Silesia Spółka Akcyjna Grupa Impexmetal
Katowice
praca stacjonarna
5943 dni temu

Ogłoszenie numer: 39307, z dnia 2008-01-31

Przedsiębiorstwo, które w ciągu 150 lat osiągnęło pozycję specjalisty w zakresie produkcji i przetwórstwa cynku poszukuje pracownia na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

- wyszukiwanie potencjalnych klientów spółki (współpraca z architektami, wykonawcami) - przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży - nadzór nad realizacją umów - raportowanie do Dyrektora Sprzedaży - gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku w dziale sprzedaży w sektorze B2B - umiejętności handlowe potwierdzone sukcesami - doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej - wykształcenie wyższe preferowane - techniczne (budownictwo) - znajomość obsługi pakietu MS Office oraz instrumentów internetowych - prawo jazdy kat. B - wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych, łatwość nawiązywania kontaktów - systematyczność, umiejętność organizacji pracy własnej - znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy

- interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie - wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia - pracę w młodym i ambitnym zespole - stałą stabilną pracę - motywacyjny, konkurencyjny system wynagrodzenia