Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Racibórz
handlowiec / przedstawiciel handlowy

ELEKTRO-SERWIS
Racibórz
praca stacjonarna
5682 dni temu

Ogłoszenie numer: 51255, z dnia 2008-10-24

Od kilkunastu lat firma zajmuje się sprzedażą i serwisem narzędzi i elektronarzędzi dla budownictwa i zakładów stolarskich. Firma posiada 4 oddziały: 3 sklepy oraz profesjonalną przewijalnię silników z serwisem spawarek. Sklepy prowadzą także wypożyczalnie sprzętu i serwis. Największa firma tego typu w regionie.

Miejsce pracy: Racibórz

Opis stanowiska

  • Obsługa stacjonarna sprzedaży w zakresie elektronarzędzi dla budownictwa, stolarstwa itp. w specjalistycznym sklepie w Raciborzu lub Rybniku
  • Sprzedaż akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do ww.
  • Dbałośc o asortyment, zamówienia do dostawców, relacje z Klientami.
  • Obsługa Klientów w ww. zakresie na terenie Rybnickiego Okregu Przemysłowego (praca w terenie)
  • Pozyskiwanie nowych klientów w branży budowlanej i energetycznej na terenie ROW i okolicach
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, najlepiej techniczne.
  • Biegła znajomość komputera i zasad sprzedaży, fakturowania.
  • Mile widziane doświadczenie w branży technicznej lub elektrotechnicznej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z pionami zaopatrzenia w średnich i wiekszych przedsiebiorstwach
  • Oferujemy

  • Stała praca w miłej atmosferze, firma z tradycjami, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia i wyjazdy prezentacyjne organizowane przez największych światowych dostawców.
  • Wynagrodzenie

    Od 3000 do 5000 PLN