Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Handlowiec / Przedstawiciel handlowy

GEMINI Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5664 dni temu

Ogłoszenie numer: 51555, z dnia 2008-10-31

Firma GEMINI Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, prowadzi działaność handlową i produkcyjną już od 15 lat. Zajmujemy się głównie handlem hurtowym w branży opakowań, środków higieny, chemii gospodarczej, artykułów biurowych oraz materiałów i druków medycznych. Zajmujemy się obsługą hurtowni, sieci handlowych, sklepów, punktów gastronomicznych, instytucji, przedsiębiorstw, banków, szkół, zakładów opieki zdrowotnej, itp. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Jesteśmy laureatem nagrody Gazela Biznesu 2006.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: GEM/02/08

Opis stanowiska

  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • prezentacja produktów u klienta
  • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo we wprowadzaniu nowych produktów

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego, handlowca
  • znajomość branży oraz znajomość ryku mile widziane
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • prawojazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista,
  • miejsce zamieszkania Katowice lub miasta ościenne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na ryku
  • pracę w młodym zespole ludzi
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne szkolenia
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, itp.