Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Plannja Sp. z o.o.
Terenia, Praca na terenie miast: Łódź, Poznań, Warszawa
praca stacjonarna
4868 dni temu

Ogłoszenie numer: 133657, z dnia 2011-01-31

Plannja Sp. z o.o. jest szwedzką firmą produkującą wysokiej jakości pokrycia dachowe i orynnowanie.
Obecnie poszukujemy do pracy kandydatek/-ów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Terenia, Praca na terenie miast: Łódź, Poznań, Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż bezpośrednia i poprzez sieć dystrybutorów.
  • pozyskiwanie i obsługa klientów (inwestycje, firmy sprzedające materiały budowlane),
  • dbałość o właściwą ekspozycję powierzonych materiałów reklamowych,
  • sporządzanie kalkulacji dachów i ofert,
  • aktywne zbieranie informacji i systematyczne raportowanie o potrzebach i opiniach klientów oraz ofert konkurentów i metod ich działania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Energia i zaangażowanie w pracę
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych najlepiej dachowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym i przyjaznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach.

Gwarantujemy ścieżkę kariery w naszej organizacji.