Zobacz więcej ofert pracy

HANDLOWIEC

Easy Touch S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4747 dni temu

Ogłoszenie numer: 153733, z dnia 2011-06-17

Producent akcesoriów elektronicznych i komputerowych poszukuje osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Stacjonarna praca w Katowicach,
  • Pozyskiwanie nowych oraz współpraca z dotychczasowymi kontrahentami,
  • Realizacja planów sprzedaży,
  • Nadzór nad terminowym spływem należności od klientów,
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz raportowanie.

Wymagania

  • Doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Atutem będzie znajomość języków obcych.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Praca w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.