Handlowiec
CENTROSTAL S.A.
Pabianice
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
1 dzień temu

CENTROSTAL SA zatrudni do pracy w Oddziałach Pabianice, Rzeszów pracowników na stanowisko:

Handlowiec
Miejsce pracy: Pabianice
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i znajomość rynku sprzedaży/branży
  • orientacja na rezultat, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • zdolność strategicznego i analitycznego myślenia
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • bieżąca obsługa klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • analiza rynku i ofert konkurencji
  • aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy
Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • regularne i pewne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • świadczenia z ZFŚS

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą treścią i załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi CENTROSTAL S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Centrostal S.A. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na stanowisko „Handlowiec” oraz na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo do: cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy liczonych od końca roku, w którym te dane zostały udostępnione.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

CENTROSTAL S.A

Firma CENTROSTAL S.A. od ponad siedemdziesięciu lat zajmuje się sprzedażą hurtową wyrobów hutniczych.

Jesteśmy uznaną firmą handlową, sprzedającą swoim odbiorcom wyroby zgodne z ich oczekiwaniami.

Posiadamy Oddziały w Kielcach, Pabianicach, Radomiu, Rzeszowie, Sandomierzu oraz Biuro Handlowe w Katowicach.

Nasz cel

Być profesjonalnym dostawcą wyrobów hutniczych.

Polityka jakości

Jakość i dążenie do realizacji perfekcyjnej obsługi klienta jest celem nadrzędnym w działalności kierownictwa przedsiębiorstwa oraz wszystkich pracowników zatrudnionych w CENTROSTAL S.A.