Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa / Host

Grupa Compass
Gardno
praca stacjonarna
1319 dni temu

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gardno

ul. Innowacyjna 8 (restauracja pracownicza)

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 11.00 lub 17.00 – 21.00

Opis stanowiska:
  • rozdawanie upominków,
  • zbieranie opinii gości restauracji,
  • współpraca z zespołem restauracji w celu dostarczania najlepszej obsługi.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • otwartości na ludzi, komunikacyjności
  • duża dynamika pracy
W zamian oferujemy:
Prosimy o zawarcie w CV następujących Klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Compass Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 4616 7) w celu udziału w procesie rekrutacyjnym.
Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest:
Compass Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Olbrachta 94, 01 – 102 Warszawa, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 4616 7, REGON 1058119 9 , NIP 526020786 4 (dalej w treści zwana „Administrator” lub „Compass”).
W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych mogą się Państwo kontaktować pod adresem:
Compass Group Poland sp. z o.o.,ul. Jana Olbrachta 94,01-102 Warszawa, Tel 22 463 44 00 .
1. Pana/Pani dane osobowe jako osoby ubiegającej się o zatrudnienie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu o pracę, na które Pan/Pani odpowiedziała.
2. W zakresie określonym w ust. 1 podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 i 2 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. b i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) [dalej w treści „RODO”].
Jeżeli wyrazi Pan/Pani dobrowolną zgodę Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także:
• w zakresie Pana/Pani wizerunku np. zdjęcia w CV (podstawa prawna: art. 221a § 1 i 3 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
• w zakresie innych danych osobowych niż danych, o których mowa w art. 221a § 1 Kodeksu pracy za wyjątkiem danych osobowych wskazanych w art. 10 RODO (podstawa prawna: art. 221a § 1 i 3 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a RODO),
• w zakresie szczególnych kategorii danych osobowych np. danych biometrycznych (podstawa prawna: art. 221b § 1 Kodeksu pracy i art. 9 ust. 2 lit. a RODO),
• w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
Nadto na podstawie art. 6 ust. 1 lit f RODO podstawą jest uzasadniony interes administratora, którym jest przeciwdziałanie i zapobieganie oszustwom oraz dochodzenia lub ochrona przed roszczeniami.
3. W zakresie podstawy prawnej wynikającej z art. 6 ust. 1 lit. a i art. 9 ust. 2 lit a RODO Pana/Pani zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza, zarząd Administratora oraz upoważnione osoby, uczestniczący w procesie dotyczącym ubiegania się kandydatów o zatrudnienie.
5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji (ubiegania się o zatrudnienie) na dane stanowisko – maksymalnie przez 60 dni. Jeśli wyraził Pan/Pani zgodę na wykorzystanie w celów przyszłych rekrutacji przez czas nie dłuższy niż 6 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte. W przypadku przetwarzania danych dla celu uzasadnionego interesu administratora do czasu wniesienia przez Pana/Panią sprzeciwu lub przedawnienia roszczeń.
6. Podanie danych osobowych o których mowa w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3, a danych osobowych w pkt. 4-6 Kodeksu pracy o ile jest to niezbędne do wykonania pracy na danych stanowisku - jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji .

Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie wizerunku nie wpływa na proces rekrutacji na stanowisko, na które Pan/Pani aktualnie aplikuje.

Podanie danych osobowych o których mowa w art. 221a § 1 i 3 Kodeksu pracy (zgoda dotycząca przetwarzania innych danych niż dane wskazane w art. 221a § 1 Kodeksu pracy) nie może być podstawą niekorzystnego traktowania Pana/Pani w procesie ubiegania się o zatrudnienie lub stanowić podstawy do odmowy zatrudnienia (art. 221a § 2 Kodeksu pracy),

Brak wyrażenia zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie wpływa na proces rekrutacji na stanowisko, na które Pan/Pani aktualnie aplikuje.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu (w przypadku przetwarzania na podstawie art. 6 ust. 1 lit f RODO), a także cofnięcia zgody (w przypadku przetwarzania na podstawie art. 6 ust. 1 lit a lub 9 ust. 2 lit. a RODO) na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Panu/Pani także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy RODO.
8. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar EOG.
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją