Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

HR Koordynator

AUDIT Doradztwo Personalne

Zielona Góra

130 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
OPIS STANOWISKA:
  • Bieżąca współpraca oraz wsparcie Managerów Liniowych w zakresie HR,
  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska związane z logistyką kontraktową,
  • Dbałość o efektywne wdrożenie nowych pracowników w system wartości i kulturę organizacyjną firmy,
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowo-płacowych w systemie TETA,
  • Kontrola ważności i aktualizacji szkoleń BHP, badań lekarskich,
  • Archiwizacja dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Ewidencja i rozliczenia czasu pracy,
  • Terminowy proces przygotowania danych do naliczenia wynagrodzeń pracowników,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy,
  • Zapewnienie właściwego poziomu komunikacji wewnątrz firmy.
WYMAGANIA:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w obszarze administracji personalnej,
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych; znajomość TETA będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Zorientowanie na cel oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w lokalnych i międzynarodowych programach rozwojowych,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, dofinansowanie do szkoleń i kursów językowych).

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Kierownik ds. Personalnych to osoba, która nadzoruje, kontroluje i planuje wszystkie prace związane z zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki personalnej, nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przygotowanie danych i dokumentów niezbędnych w naliczaniu płac oraz nadzór nad ...
Kierownik ds. Personalnych (HR Manager) Praca Kierownik ds. Personalnych (HR Manager)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (750)
Wałbrzych (50)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (158)
Toruń (102)
Lubelskie:
Lublin (208)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (784)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1783)
Radom (149)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (171)
Nysa (64)