Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
IAM specialist - Windows & ActiveDirectory [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Katowice
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
11 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Znasz zagadnienia z zakresu zarządzania uprawnieniami na platformie Windows oraz Active Directory
  • Masz doświadczenie w językach skryptowych (np. PowerShell)
  • Masz doświadczenie w automatyzacji działań administracyjnych
  • Znasz procesy i najlepsze praktyki związane z zarządzaniem tożsamością i uprawnieniami
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie wsparcia biznesu w realizacji procesów związanych z Identity and Access Management (IAM)
  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Posiadasz zdolności analityczne i potrafisz rozwiązywać skomplikowane problemy
  • Jesteś otwarty na zmiany
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy w metodologii AGILE,
  • Azure (Azure DevOps)
  • Znajomość usług katalogowych opartych o protokół LDAP
  • Umiejętność pisania zapytań w języku T-SQL (MSSQL)
  • Znajomość systemów klasy Password Vault
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT,
Informacje o Zespole:

Będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za UAM dla systemów i baz danych. Na stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami na poziomie systemów operacyjnych klasy Windows oraz Active Directory wewnątrz organizacji. Do zadań należeć będzie implementacja, przeglądy, zarządzanie nowymi i istniejącymi uprawnieniami, rozwiązywanie codziennych problemów z dostępem do systemów oraz konfiguracja systemów pod kątem bezpieczeństwa. Zarządzanie autoryzacjami wykonywane jest z wykorzystaniem globalnych narzędzi klasy Enterprise, które automatyzują i pozwalają na standaryzację procesów. Wsparcie dla użytkowników systemów z całej grupy ING w wielu krajach świata. Ponadto ciągła optymalizacja procesów związanych z zarządzaniem tożsamością na poziomie infrastruktury. Na stanowisku dodatkowo występują duże możliwości automatyzacji poprzez tworzenie i wdrażanie skryptów np. Powershell w celu usprawniania codziennych procesów i zadań.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 7:00 - 9:00 - 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków:
70%- Administracja & Automatyzacja
20%- Spotkania
10%- Dokumentacja
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie