Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Informatyk / Programista

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pisanie programów w języku „C” i „C++”

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe bądź studenci ostatnich lat studiów
  • dobra i praktyczna umiejętność programowania w języku „C” i „C++”
  • mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania
  • znajomość podstaw elektroniki
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów informatycznych
  • systematyczność i rzetelność
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość dokształcania w trakcie wykonywanej pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnimy również dodatkowo absolwentów uczelni informatycznych - bez większego doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Poznaj

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Poznaj stanowisko: Programista C

Język C powstał pod koniec lat 60. XX wieku, w latach 80. był wiodącym językiem programowania na świecie, stworzono w nim jądro systemu Unix, na którym opiera się między innymi obecny Mac OS X. Następcą języka C był C++ - znacznie łatwiejszy w obsłudze i nastawiony na programowanie obiektowe. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje ...
Programista C Praca Programista C

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (596)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (11)