Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Innovation Lead – Junior Service Designer

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

2 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MK/BZB/07/01

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/na za:
  • Udział w tworzeniu innowacyjnych usług wykraczających poza tradycyjną bankowość
Twoje zadania będą obejmować:
  • Wspieranie różnych zespołów, aby zrozumieć potrzeby i problemy klientów
  • Wpieranie zespołu w projektowaniu eksperymentów, analizie informacji, zbudowaniu persony i jej podroży
  • Projektowanie konceptów rozwiązań w oparciu o wyniki researchu
  • Wspieranie zespołu w podejmowaniu decyzji, opartych na dowodach i faktach
  • Wizualizowanie efektów pracy (visual thinking)
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • Niekończącą się wymianę poglądów i pomysłów pomiędzy członkami zespołu
Od kandydatów oczekujemy:
  • Chęci do wdrażania innowacji
  • Praktycznej znajomości metodologii zorientowanych na użytkownika np. Design Thinking, Service Design, Lean Startup
  • Umiejętności pracy z grupą (facylitowania)
  • Umiejętności stawiania trafnych pytań i formułowania hipotez (ciekawość)
  • Umiejętności syntetyzowania informacji i wyciągania wniosków
  • Znajomości podstaw visual thinking
  • Gotowości do pracy z różnymi klientami i obszarami bankowości (od bankowości codziennej, przedsiębiorców, aż po dużych klientów strategicznych)
  • Chęci nieustającego rozwoju i dążenia do wymiany wiedzy
  • Swobodnego posługiwania się językiem angielskim
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (814)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1673)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)