Praca.pl Praca Małopolskie Czchów Organizator Imprez Kulturalnych Czchów
Instruktor d/s animacji kultury sportu i rekreacji

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Czchów
praca stacjonarna
za 3 dni wygasa11 dni temu
Miejsce pracy: Czchów
Numer: StPr/24/0355
OBOWIĄZKI:
Obsługa punktu obsługi turystycznej, udzielanie informacji turystycznych, oprowadzanie turystów, sprzedaż materiałów promocyjno-reklamowych, prowadzenie konkursów tematycznych, zamieszczanie informacji na stronie internetowej i w mediach społecznościowych, prowadzenie konkursów tematycznych. Oferta stażu w ramach Programu Regionalnego "KONSERWATOR"
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Obsługa komputera i podstawowych programów graficznych. Komunikatywność. Zainteresowania: turystyka, podróżowanie, wolontariat, praca społeczna na rzecz lokalnej społeczności.

Miejsce pracy:

Czchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piłsudskiego 19, 32-800 Brzesko, powiat: brzeski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Doradcy klienta
14 6646258, 14 6646273, 14 6646275

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie, CV. Osoby zainteresowane ofertą stażu proszone są o kontakt telefoniczny z doradcami klienta tel. 1 4 66 46 258, 273, 275

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku