Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Integratora systemów komputerowych

BIT-TECHNOLOGIES
Katowice
praca stacjonarna
6193 dni temu

Ogłoszenie numer: 30115, z dnia 2007-06-08

Firma nasza specjalizuje sie w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Bazujemy na zadowoleniu naszych klientów z otrzymanych usług, obsługi i towarów. Współpracujemy i ciągle podnosimy kompetencje w produktach i rozwiązaniach liderów światowego rynku IT : Microsoft, Symantec, F-secure, HP, Fujitsu-Siemens, IBM, 3COM, D-link, APC. Działamy na rynku od 1989roku.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 2007/05/4

Opis stanowiska

Osoba będzie odpowiedzialna za : - współpracę z klientami w zakresie obsługi technicznej rozwiązań sprzetowych i oprogramowania - udział w pracach projektowych nad rozwiązaniami dla klientów, - prowadzenie wdrożeń w siedzibach klientów, - obsługę systemów wewnętrznych firmy, - raportowanie przełożonym wyników pracy , - przygotowanie dokumentacji przeprowadzonych prac

Wymagania

Wysoka kultura osobista, Wykształcenie techniczne informatyczne, Znajomość sprzętu komputerowego klasy PC, Znajomość oprogramowania systemowego MS Windows, Linux, Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie tekstów technicznych związanych z zakresem pracy, Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, Sumienność, Umiejętność pracy w zespole (niekonfliktowość ) jak i pracy samodzielnej, Wykształcenie minimum średnie, Chęć do pogłębianie wiedzy merytorycznej z zagadnień IT, Dobrze widziane (preferowane) - prawo jazdy + samochód - dla mężczyzn : uregulowany stosunek do służby wojskowej

Oferujemy

Pracę na stałym etacie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Nowoczesne środowisko systemów informatycznych. Pracę w doświadczonym i prężnym zespole. Możliwość nieograniczonego pogłębiania wiedzy w zakresie wykonywanej pracy. Możliwość reprezentowania firmy w meetingach i spotkaniach krajowych i zagranicznych. Możliwość poznania interesujących ludzi i miejsc.