Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Internal Logistics Manager

NES Global Talent

Kielce

53 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:
  • nadzór nad sprawnym działaniem magazynu zgodnie z zasadą FIFO
  • zarządzanie pracą podległego zespołu poprzez odpowiedni dobór pracowników, wdrożenie i rozwój w celu utrzymania założonych KPI
  • planowanie i nadzorowanie harmonogramu załadunków
  • odpowiednie gospodarowanie powierzonym towarem
  • kontrolowanie stanów magazynowych wyrobów gotowych (inwentaryzacje)
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę, poszukiwanie i wprowadzanie udoskonaleń i optymalizację kosztów
Wymagania:
  • praktyczna wiedza i doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, min. 3 lata
  • wykształcenie wyższe z dziedziny logistyki, zarządzania gospodarką magazynową
  • mile widziana znajomość programu SAP WM
  • umiejętność kierowania zespołem
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na podstawie własnej działalności gospodarczej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizacje nowych, międzynarodowych projektów i awansu w prężnie rozwijającej się firmie
  • pakiet benefitów
  • szkolenia

Poznaj stanowisko: Menedżer ds. Logistyki (Logistics Manager)

Logstics Manager, tłumaczony po prostu jako Menedżer do spraw logistyki, jest kierownikiem zespołu zajmującego się koordynacją i organizacją procesów logistycznych w firmie lub przedsiębiorstwie. Menedżer opracowuje wewnętrzne normy i procedury, prowadzi szkolenia dla pracowników, sporządza niezbędną dokumentację i nadzoruje prace podległego personelu. Jego celem jest stworzenie i zarządzanie siecią podwykonawców, ...
Menedżer ds. Logistyki (Logistics Manager) Praca Menedżer ds. Logistyki (Logistics Manager)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (832)
Wałbrzych (54)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (207)
Toruń (119)
Lubelskie:
Lublin (200)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (899)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2066)
Radom (109)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (158)
Nysa (61)