Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Introligator/Pracownik produkcyjny

Trenkwalder

Suchy Las, Poznań

224 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suchy Las, Poznań
Nr ref.: INTR/LAS/1117
Obowiązki:
  • obsługa falcerki, maszyny do oprawy klejonej, maszyny do oprawy zeszytowej, prace manualne,
  • terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta,
  • konserwacja i czyszczenie maszyny przypisanej do stanowiska pracy,
  • przestrzeganie i realizacja obowiązujących procedur,
  • opcjonalnie: krojenie papieru na gilotynie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane poligraficzne),
  • minimum rok doświadczenia w pracy na introligatorni (falcowanie, oprawa klejona, oprawa zeszytowa),
  • dynamika działania, dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę w systemie 1-zmianowym, docelowo 2-zmianowym,
  • miejsce pracy: Suchy Las,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Introligator

Introligator to osoba, zajmująca się profesjonalną oprawą materiałów drukowanych. W praktyce może to oznaczać oprawę prac licencjackich i magisterskich, albumów fotograficznych, broszur informacyjnych, klaserów i innych materiałów o różnym przeznaczeniu i zawartości. Wysoce wykwalifikowani specjaliści zajmują się oprawą druków o wartości historycznej. Introligatorzy specjalizujący się w oprawie, ...
Introligator Praca Introligator

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)