Inżynier branży sanitarnej

Dekpol S.A.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

117 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska:
  • nadzór i koordynowanie robót budowlanych branży sanitarnej,
  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenia,
  • możliwość realizacji celów zawodowych,
  • szansę na realizowanie własnych pomysłów,
  • dodatkowe narzędzia pracy.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.