Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Budowy

ZRUG Sp. z o.o.

Przemyśl

1 dzień temu

ZRUG Spółka z o.o. jest firmą budowlaną z tradycjami sięgającymi lat 70-tych ubiegłego wieku. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji w obszarach takich jak gaz ziemny, ropa naftowa, paliwa, instalacje przemysłowe, ciepłownictwo oraz ochrona środowiska. Aktualnie zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Przemyśl
 Opis stanowiska:
  • weryfikacja dokumentacji technicznej
  • koordynowanie robót wykonywanych przez podwykonawców
  • kontrola jakości i terminowości wykonanych prac oraz ich odbiór
  • nadzorowanie zużycia materiałów zgodnie z limitem materiałowym i budżetem budowy
  • nadzorowanie prac podległych pracowników
  • bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy, przedstawicielami Zamawiającego i Nadzoru
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w realizacji instalacji i sieci gazowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, instalacje sanitarne)
  • zdobyta wiedza techniczna w zakresie robót budowlanych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomośc programu AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjność, dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość  w realizacji działań
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • telefon komórkowy, komputer, samochód
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Składowa 5B na potrzeby obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z poniższą informacją:

1. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Składowa 5B.
2. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, usunięcia. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo co cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres rekrutacja@zrug.pl
4. Dane osobowe nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.
5. Informujemy, że aplikacji nie odsyłamy i kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Poznaj

ZRUG Sp. z o. o.  jest firmą inżynierską, która buduje i remontuje infrastrukturę gazowniczą, wodociągową i kanalizacyjną. Zapewnia kompleksową gazyfikację miast i gmin, również w systemie BOT. Od początku swego istnienia głównym celem realizowanej przez firmę polityki jest wysoka jakość wszystkich oferowanych usług.

Jako pierwsza firma gazownicza w 1997 roku uzyskaliśmy Certyfikat ISO 9002 i od tego czasu w sposób świadomy i udokumentowany dbamy o zadowolenie naszych Klientów, Dostawców, Pracowników, a także o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ZRUG Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (836)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1729)
Radom (70)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (19)