Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Krosno
Inżynier budowy

Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie S.A
Krosno
praca stacjonarna
5822 dni temu

Ogłoszenie numer: 45227, z dnia 2008-06-10

Świadczymy usługi budowlano-montażowe na terenie kraju i za granicą.Firma istnieje od 01.01.1969r.

Miejsce pracy: Krosno

Nr Ref.: 1

Opis stanowiska

  • Praca w produkcji podstawowej - dozór inżynieryjno-techniczny

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek: budownictwo
  • specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie

Oferujemy

  • wynagrodzenie ustalane w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w formie studiów podyplomowych i szkoleń.
  • pracownik otrzymuje komputer i telefon komórkowy