Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. elektroenergetycznych

Cofely EC Słupsk Sp. z o.o

Słupsk

805 dni temu

Ogłoszenie numer: 1003508, z dnia 2016-03-14

Jesteśmy firmą produkcyjną branży ciepłowniczej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej miesczącą się w Słupsku. Od 30 lat służymy mieszkańcom miasta swoją wiedzą i świadczymy szeroki zakres usług związanych z ciepłem. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Słupsk

Opis stanowiska

  • Obsługa systemu SCADA w zakresie automatyki kotłowni
  • Nadzór nad pracą urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych w kotłowni  (odpowiedzialność za pracę urządzeń)
  • Operatywne planowanie, koordynacja oraz kontrola procesu produkcyjnego
  • Optymalizacja produkcji ciepła przez analizę danych procesowych w systemie SCADA
  • Realizacja celów w obszarze produkcji ciepła
  • Rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących
  • Współpraca w zespole pracowniczym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne minimum I stopnia w kierunkach: automatyka, elektroenergetyka,elektromechanika, energoelektronika lub pokrewne
  • Znajomość systemu SCADA
  • Znajomość obsługi baz danych SQL
  • Posiadanie uprawnień eksploatacyjnych„E" bez ograniczenia napięcia (grupa G1) oraz uprawnień eksploatacyjnych „E"grupy G2 (urządzenia, instalacje i sieci grzewcze powyżej 50kW)
  • Znajomość obsługi komputera napoziomie pozwalającym swobodne wykorzystywanie programów: Excel, Word, Outlook
  • Postępowanie zgodne ze standardami, w tym także umiejętność przełożenia standardów na konkretne działania oraz proponowanie ich usprawniania.

Ponadto pożądana:

  • Motywacja do dalszego rozwoju
  • Odpowiedzialność i komunikatywność
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • Znajomość języka angielskiego

 Umiejętności:

  • Wysoki poziom komunikacji i prezentowania swoich poglądów
  •  Radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Dobrze widziane doświadczenia zawodowe z branży automatyki przemysłowej, szczególnie w zakresie ciepłownictwa.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość realizacji ambitnych celów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny i dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Poznaj stanowisko: Elektroenergetyk

Elektroenergetyk jest pracownikiem elektrowni odpowiedzialnym za nadzorowanie i kontrolowanie poprawnego funkcjonowania wszystkich urządzeń i systemów, funkcjonujących na jej terenie. Z racji posiadanego wykształcenia, wiedzy praktycznej i doświadczenia, elektroenergetyk zajmuje się obsługą tychże urządzeń, a także na bieżąco monitoruje ich stan techniczny, będąc gwarantem bezpieczeństwa pozostałych pracowników ...
Elektroenergetyk Praca Elektroenergetyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (554)
Wałbrzych (37)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (136)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (96)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (739)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1585)
Radom (57)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (18)