Inżynier ds. Serwisu

Horyzont Doradztwo Personalne

Tychy

40 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko o nazwie Inżynier ds. Serwisu z doświadczeniem w naprawie maszyn przemysłowych i pracy pod ziemią. Pracę wykonuje się od poniedziałku do piątku (dodatkowo można odbywać dyżury w weekendy), pracując na hali produkcyjnej i serwisując maszyny u klienta.

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: 3853HT
Główne zadania:
  • montaż i uruchamianie maszyn,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • świadczenie usług serwisowych u klienta (maszyny i urządzenia górnicze w kopalniach),
  • prace mechaniczne/ślusarskie/hydrauliczne.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektroniczne lub pokrewne),
  • doświadczenie w naprawie maszyn,
  • doświadczenie w pracy w górnictwie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku),
  • gotowość do pracy pod ziemią,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół,
  • wynagrodzenie podstawowe powiększone o dodatki,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisaną z bezpośrednim pracodawcą,
  • liczne szkolenia,
  • możliwość pracy w dobrze płatnym i pożądanym na rynku zawodzie,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny,
  • wcześniejszą emerytura.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter