Inżynier - Elektronik
Zepter International
Sochaczew
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
7 dni temu

 

Zepter International Poland Sp. z o.o., to światowy lider sprzedaży bezpośredniej.
W tym roku obchodzimy swoje 35 lecie na rynku.
Nasza misja: "Zyjmy dłużej" dba o zdrowie i jego profIlaktykę u naszych Klientów

 

 W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży poszukujemy
kreatywnej, dobrze zorganizowanej i ambitnej osoby, która zechce rozwijać się i realizować swoje cele zawodowe razem z nami.


Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier - Elektronik
Miejsce pracy : Sochaczew

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • Koordynowanie realizacji projektów nowych produktów– technologii oraz przygotowanie do produkcji.

 • Projektowanie układów elektronicznych w zakresie elektroniki ogólnej.

 • Opracowywanie schematów elektrycznych i obwodów PCB projektowanych wyrobów.

 • Opracowywanie modeli i prototypów urządzeń i ich badania.

 • Udział w tworzeniu oprogramowania do sterowania układów elektronicznych.

 • Testowanie i optymalizacja tworzonych układów elektronicznych.

 • Opracowywanie dokumentacji technicznej projektowanych wyrobów.

 • Udział we wdrażaniu opracowywanych wyrobów do produkcji seryjnej.

WYMAGANIA:
 • Wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, elektrotechniki lub telekomunikacji.
 • Znajomość oprogramowania Altium Designer lub podobnego do projektowania układów elektronicznych.
 • Zarządzanie projektami i zespołami.
 • Dobra znajomość komputera oraz pakietu MS Office.
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
 • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
OFERUJEMY:
 • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.
 • Pakiet socjalny, medyczny oraz ubezpieczeniowy.

Informacje Administratora danych na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: Rozporządzenie)


1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 7 Rozporządzenia jest Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, e-mail zepter@zepter.com.pl, tel. (22) 565 84 84, (22) 565 80 00.

2) Administrator posiada inspektora ochrony danych, z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: iod@zepter.com.pl lub pod adresem: Inspektor Ochrony Danych Zepter International Poland sp. z o.o., ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia w celu realizacji procesu rekrutacji.

4) Przewidywani odbiorcy Pani/Pana danych osobowych: podmioty, przy pomocy których Administrator realizuje proces rekrutacji.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres procesu rekrutacji – przez okres 3 miesięcy od dnia zamieszczenia ogłoszenia o pracę.

6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

7) Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody wyrażonej na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub innego powołanego w jego miejsce organu, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

9) Podanie przez Panią/Pana następujących danych osobowych: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w postaci numer telefonu, adresu e-mail jest dobrowolne, lecz konieczne dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy. W przypadku nie podania danych nie będzie możliwe zrealizowanie ww. celu.


Klauzula zgody do zamieszczenia w CV przez składającego CV: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Aplikuj teraz

Poznaj

Zepter International Poland Sp. z o.o.

Zepter International to międzynarodowa firma, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą ekskluzywnych produktów z pięciu programów sprzedażowych. Zepter jest obecny na 5 kontynentach i w ponad 40 krajach, a oferowane produkty powstają w wyspecjalizowanych fabrykach zlokalizowanych w Niemczech, Włoszech i Szwajcarii. Zepter to renomowana marka, ciesząca się zaufaniem ponad 80 000 000 klientów na całym świecie świecie. Zepter to ponadczasowa misja, innowacyjne produkty i unikalna sieć sprzedaży, licząca ponad 130 000 doradców handlowych.

Podobne oferty