Inżynier elektryk / elektronik

APS Energia S.A.

Stanisławów Pierwszy

86 dni temu

Międzynarodowy producent systemów zasilania awaryjnego oraz urządzeń energoelektronicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy APS Energia, posiadającej w swoim składzie spółki z siedzibą w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowany wydział elektryczny lub elektroniczny;
  • wiedzy z zakresu energetyki lub energoelektroniki;
  • dokładności i komunikatywności;
  • motywacji do poznawania nowych technologii.
Zakres obowiązków:
  • uruchamianie i testowanie urządzeń elektroenergetycznych;
  • udział w uruchamianiu i testowaniu urządzeń prototypowych;
  • weryfikowanie dokumentacji produkcyjnej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • praca w systemie jednozmianowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie karty Mulisport;
  • dofinansowanie lektoratu języka angielskiego i/lub rosyjskiego;
  • transport pracowników ze stacji PKP Zielonka.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Firma APS Energia SA jest projektantem i producentem szerokiej gamy energoelektronicznych urządzeń zasilających dla energetyki, ciepłownictwa, przemysłu, telekomunikacji, medycyny i innych dziedzin.

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk