Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier elektryk

ADAL Sp. z o.o.

Adamówek

258 dni temu

Firma inżynierska w Adamówku
poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Adamówek (ok 20km na północ od Warszawy)

Opis stanowiska:
  • dobór rozwiązań technicznych z zakresu automatyki i elektryki
  • projektowanie szaf sterowniczych i zasilających
  • projektowanie tras kablowych
  • wykonywanie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika)
  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki
  • znajomość oprogramowania do projektowania (atutem będzie znajomość ePlan P8)
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • znajomość MS Office
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • pomoc w relokacji
W aplikacji proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

ADAL Sp. z o.o. renomowany producent urządzeń do malowania mokrego i proszkowego osprzętu do okuwania węży ciśnieniowych

Poznaj stanowisko: Inżynier elektryk

Inżynier elektryk zajmuje się aktualizowaniem dokumentacji technicznej różnego typu instalacji. Do jego obowiązków należy również ustalanie i nadzór nad procesem kontroli zapewniających sprawne funkcjonowanie systemów dystrybucji energii elektrycznej. Inżynier elektryk nadzoruje również przeprowadzanie napraw i remontów instalacji. Często zajmuje się on również kontaktami z ...
Inżynier elektryk  Praca Inżynier elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (716)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (119)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (905)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1902)
Radom (63)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)