Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Jakości - Customer Service

ASK Poland Sp. z o.o.

Wilkowice

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 3476186, z dnia 2020-07-21

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku-Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Miejsce pracy: śląskie / Wilkowice

Nr Ref.: ASK-W-07/20

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie komunikacji z klientem w sprawach  jakości;
  • Uzupełnienie baz klientów;
  • Przygotowanie oraz przedstawienie działań po-reklamacyjnych;
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych co do niezgodności (zaobserwowanych i potencjalnych);
  • Koordynowanie wdrażania działań natychmiastowych, tymczasowych i korygujących po reklamacjach klienta;
  • Weryfikacja skuteczności deklarowanych działań korygujących;
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, audytów procesu oraz audytów wyrobu;
  • Współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych: PDCA, Kaizen, 5 WHY, Diagram Ichikawy, metodologia 8D;
  • Znajomość Normy IATF 16949;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego;
  • Cierpliwość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, pod  presją czasu pracy, komunikatywność, odpowiedzialność;
  • Zdolność do tworzenia czytelnych raportów, wykresów, itp. do użytku wewnętrznego i zewnętrznego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Możliwość rozwoju;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów socjalnych, ubezpieczenie na korzystnych warunkach.
Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości
Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Praca Inżynier ds. Jakości