Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Jakości ds. Audytów i Rozwoju Dostawców

Track Tec SA

Katowice

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2621982, z dnia 2019-08-21

Track Tec jest kompleksowym dostawcą elementów nawierzchni kolejowej, bazującym na produktach wytwarzanych we własnych zakładach. Stąd pochodzi połowa podkładów kolejowych i co trzeci rozjazd zabudowywany obecnie na polskiej sieci kolejowej. Część produkcji trafia na rynki zagraniczne. Cechą produktów jest ich uznana, wysoka jakość będąca efektem przyjętego priorytetu: pełnego zadowolenia partnerów firmy z wyrobów i ze współpracy z firmą Track Tec.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • współpraca z dostawcami w kierunku ciągłej poprawy jakości dostaw dostarczanych
  • prowadzenie audytów procesów u dostawców oraz innych działaniach zmierzających do utrzymywania i ulepszania systemu zapewnienia jakości
  • ocena dostawców, monitorowanie wyznaczonych przez dostawców działań
  • komunikacja z Dostawcami w tematach dotyczących jakości materiałów, usług
  • zarządzanie reklamacjami
  • przygotowanie dokumentacji poaudytowej
  • definiowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadku stwierdzenia niezgodności
  • weryfikacja i analiza specyficznych wymagań technicznych, normatywnych, komunikowanie ich wewnątrz firmy i na zewnątrz
  • kwalifikacja nowych dostawców

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek techniczny
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze jakości w branży np. motoryzacyjnej, kolejowej, budowlanej
  • praktyczna wiedza z zakresu technik i narzędzi jakościowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • nastawienie na pracę zespołową
  • znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości

Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Inżynier ds. Jakości Praca Inżynier ds. Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Track Tec SA.