Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
INŻYNIER MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakłady Metalurgiczne Silesia Spółka Akcyjna Grupa Impexmetal
Katowice
praca stacjonarna
5972 dni temu

Ogłoszenie numer: 38379, z dnia 2008-01-02

Przedsiębiorstwo, które w ciągu 150 lat osiągnęło pozycję specjalisty w zakresie produkcji i przetwórstwa cynku poszukuje pracownia na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

- konserwacja i regulacja maszyn procesu produkcyjnego - opracowywanie planów remontów i przeglądów maszyn - zaopatrywanie w części zamienne - opracowywanie technologii usuwania awarii

Wymagania

- wykształcenie wyższe (inżynier-mechanik) - mile widziani absolwenci politechniki studiów dziennych - podstawowa znajomość rysunku maszynowego

Oferujemy

- praca w stabilnej firmie - atrakcyjne wynagrodzenie