Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Mechanik

Devire Sp. z o.o

Częstochowa

105 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Częstochowa

Nr ref.: DEDK04847

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Twoja Przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej do zakładu w okolicach Częstochowy poszukujemy osób na stanowisko - Inżynier Mechanik

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Prowadzenie racjonalnej polityki części zamiennych i serwisów
  • Współpracę z działami technologicznymi w rozwoju linii produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Weryfikację przyczyn awarii
  • Udział w międzynarodowych projektach inżynieryjnych,
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracowników i maszyn

Nasz Klient Zapewnia:

  • Ciekawą i wymagającą dużego zaangażowania pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w dziale: utrzymania ruchu, konstrukcyjnym lub inżynieryjnym będzie atutem
  • Zdolności i wiedzę z zakresu automatyki i sterowania maszyn i urządzeń
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Dyspozycyjność i mobilność

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (47)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (21)