Inżynier Projektu

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o. o.

Tychy

5 dni temu

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń dla przemysłu spożywczego, napojowego i farmaceutycznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami,
  • Projektowanie instalacji oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego,
  • Opracowanie dokumentów projektowych (schematu technologicznego, listy podzespołów harmonogramu prac itp.),
  • Rozdzielanie zadań i nadzorowanie postępu prac pozostałych działów, związanych z prowadzonym projektem,
  • Nadzór nad kosztami projektu,
  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem u klienta,
  • Stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu oraz wsparcie techniczne po jego zakończeniu.
  • Udział w kosztorysowaniu oraz opracowywaniu technologicznym nowych ofert.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego,
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość środowiska MS Office oraz środowiska CAD,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna z dziedziny maszynoznawstwa lub procesów technologicznych przemysłu napojowego, browarniczego, mleczarskiego,
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość zarządzania projektami technicznymi realizowanymi na całym świecie,
  • Swobodę w zakresie stosowanej metodyki projektu,
  • Szkolenia techniczne i produktowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pełny etat z ruchomym czasem pracy,
  • Przyjazną atmosferę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV  za pomocą przycisku

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Projektu, prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych jest firma Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach (dalej zwana jako „Spółka”). Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celach związanych z procesem rekrutacji oraz wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
Podane prze Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie zostaną usunięte.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Projektu
Osoba na tym stanowisku zajmuje się kompleksowym przygotowaniem i wprowadzeniem w życie nowego projektu. Opracowuje harmonogram przyszłych prac, sporządza niezbędną dokumentację, np. projektową i zdawczo-odbiorczą, oraz nadzoruje przebieg wszystkich realizowanych działań. Bierze udział we wszystkich stadiach projektu, od jego rozpoczęcia i kalkulacji kosztów, przez testy, do ostatecznego odbioru. Ocenia także efekty końcowe działań i ...
Praca Inżynier Projektu