IT Manager - Chapter Lead [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Katowice
rekrutacja online
42 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem specjalistów z różnych obszarów IT lub bankowości,
  • Posiadasz wiedzę i znajomość produktów / aspektów robotyki i automatyki w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach,
  • Posiadasz potwierdzone umiejętności prowadzenia projektów oraz inicjatyw z zakresu transferu usług / serwisów technologicznych,
  • Posiadasz świetne umiejętności interpersonalne, pozwalające swobodnie poruszać się w środowisku międzynarodowym i budować solidne relacje z partnerami zagranicznymi,
  • Masz umysł otwarty na zmiany i ciągłą adaptację nowych technologii w zmieniającym się świecie,
  • W swojej pracy wyznajesz wartości takie jak: szacunek, partnerstwo, gotowość wspierania i słuchania podległych inżynierów,
  • Jesteś gotowy do okazjonalnych podroży służbowych,
  • Znasz branżę IT, również pod kątem planowania strategii oraz zarządzania budżetem.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość aspektów regulacji w bankowości i finansach,
  • Doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych i rozproszonych zespołów,
  • Doświadczenie jako analityk lub architekt rozwiązań RPA.
Informacje o Zespole:

W związku z rozwojem istniejących usług z zakresu robotyki, poszukujemy inspirującego lidera, który poprowadzi nowo tworzone usługi z zakresu robotyki dla grupy ING na całym świecie.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8-16
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
25%- Współtworzenie grupy globalnych serwisów w obszarze RPA i automatyzacji kognitywnej
25%- Prowadzenie rekrutacji na nowe stanowiska
25%- Ścisła współpraca z innymi jednostkami ING w Katowicach oraz Amsterdamie
25%- Wyznaczanie kierunku i dbałość o rozwój i motywację podległych inżynierów
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

Etap Aplikacja
Etap Rozmowa telefoniczna
Etap Spotkanie