Junior Marketing Specialist / Młodszy specjalista ds. marketingu

Quercus Sp. z o.o.

Suchy Las

8 dni temu

Aktualnie szukamy absolwentów studiów

lub osoby z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisko:

Poszukujemy osoby, która:

  • Studiuje lub ukończyła studia kierunkowe na kierunkach marketing, zarządzanie
  • Potrafi z lekkością tworzyć treści marketingowe
  • Jest otwarta na nowe pomysły współpracowników, które z chęcią zrealizuje i udoskonali
  • Lubi pracować zespołowo

Zadania:

  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, LinedIn),
  • Tworzenie treści i zarządzanie stroną internetową (obsługa CMS oraz WordPress),
  • Zamawianie i kreacja gadżetów marketingowych,
  • Przygotowywanie prezentacji firmowych i produktowych,
  • Wsparcie procesu pozyskiwania nowych zamówień przez klientów poprzez przygotowywanie projektów i treści materiałów promocyjnych
  • Realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych klientów
  • Obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych
  • Bieżąca współpraca z agencją PR
  • Współtworzenie video materiałów promocyjnych (po wcześniejszym, dwudniowym szkoleniu)