Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Network Operations Center Engineer

INEA S.A.

Wysogotowo, Poznań i okolice

12 dni temu

Poszukiwany

Miejsce pracy: Wysogotowo, Poznań i okolice
Twoje codzienne zadania:
  • kontrola poprawności funkcjonowania oraz jakości świadczonych przez INEA usług (praca z programami diagnostycznymi, dokonywanie pomiarów)
  • udział w procesie rozwiązywania awarii
  • wsparcie Działu Customer Care w zakresie technicznego działania sieci i usług
  • montaż i zarządzanie istniejącą infrastrukturą kablową
  • wsparcie klientów INEA DataCenter w zakresie zdalnej obsługi urządzeń
  • koordynacja napraw sieci szkieletowych i serwerowni
  • rozliczanie służb technicznych z wykonywanego zadania w ramach napraw oraz opracowywanie wniosków z danego incydentu
  • współpraca z działami projektowo – uzgodnieniowym firmy
Super, jeśli spełniasz poniższe:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja, informatyka, automatyka)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną obsługą sieci
  • wiedza ogólna z zakresu sieci LAN/WAN
  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji
  • pewność siebie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym
JESZCZE NIGDZIE NIE BYŁO CI TAK DOBRZE, JAK U NAS
Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:
  • możliwość pracy z rozbudowanymi narzędziami diagnostyki i monitoringu urządzeń takich firm jak Juniper, Cisco, Alcatel, Huawei, Ciena
  • możliwość poznania i pracy w technologii MPLS, DWDM, GPON, DOCSIS
  • wyzwania w pracy przy zapewnieniu ciągłości działania nowoczesnego INEA DataCenter
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA Park w zespole ekspertów działu Network Operations Center
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • około 15 dni pracujących w miesiącu (2 zmiany po 12 godzin)
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach

Poznaj

INEA S.A.

INEA SA – największy w Wielkopolsce dostawca zintegrowanych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych.

Poznaj stanowisko: Operator Sieci

Operator Sieci wykonuje bieżące czynności zapewniające poprawne działanie sieci komputerowej. Należą do nich: wykonywanie prostych prac naprawczych i konfiguracyjnych w infrastrukturze fizycznej sieci oraz w urządzeniach sieciowych, regularne monitorowanie pracy sieci i urządzeń sieciowych, reagowanie na zgłoszenia awarii od użytkowników pracujących przy stacjach roboczych oraz od operatorów i administratorów serwerów ...
Operator Sieci Praca Operator Sieci

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (61)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (270)
Toruń (156)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2148)
Radom (189)
Płock (79)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (84)