Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Junior Process Automation Software Developer

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

142 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: AS/JT/PO/2019/06/02
Twoje zadania:
  • Projektowanie, tworzenie, testowanie oraz wdrażanie rozwiązań Robotics w ING
  • Tworzenie dokumentacji automatyzowanych procesów
  • Identyfikowanie procesów pod kątem automatyzacji
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu Robotics
Nasze oczekiwania:
  • Tytuł licencjata, inżyniera lub magistra w obszarze IT, Ekonometrii, Statystyki, Finansów lub w trakcie ww. studiów
  • Dobra znajomość co najmniej jednego z języków programowania: C#, Visual Basic, VBA
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Biegła znajomość MS Office
  • Znajomość zasad Agile (np. Scrum)
  • Zdolność do kreatywnego myślenia
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne (praca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym)
  • Chęć rozwoju w obszarze AI
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Programista
Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...
Praca Programista